Hakkımızda

Vermilion Dış Ticaret Limited Şirketi, ithalatçı, üretici ve tedarikçi firmalarımızın ihracat işlemlerine aracılık etmekte ve ürün tedariki, ithalat ve ihracat belge düzenleme, ulusal ve uluslararası gümrük hizmetleri, ulusal ve uluslararası nakliye hizmetleri kısaca ithalat ihracat depatman hizmeti konularında avantajlar sunmaktadır.

Vermilion Dış Ticaret Limited Şirketi aracılığı ile ihracat gerçekleştirmek isteyen firmalar, kendileri ile ilgili bilgileri içeren formu doldurarak şirketimize göndermelerine istinaden firma yapısı incelenmekte ve sahip olunması gereken kriterler göz önüne alınmaktadır.  (Firma Bilgi Formu)

Uygun kriterleri taşıyan imalatçı ve imalatçı/tedarikçi firmaların ihracatlarına aracılık yapılmaya başlanmadan önce gerekli belgeler talep edilmektedir. Koşullarda karşılıklı mutabık kalınması durumunda ihracat işlemlerimizi gerçekleştirirken sistemin sağlıklı yürümesi, takibi ve kontrolü için işlem akışına karşılıklı anlayış içinde özen gösterilmek üzere sözleşme imzalanır.

Dış ticarette gümrük süreçleri ve lojistik yönetimi karmaşık olabilir. Firmaların gümrük işlemlerini anlamalarına ve uygun adımları atmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, taşımacılık, depolama ve dağıtım gibi lojistik süreçlerinde de hem yurtiçinde hem yurtdışında rehberlik ediyoruz.

Hedef pazarlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak, firmalara pazar potansiyeli, tüketici talepleri, rekabet analizi gibi bilgiler sunuyoruz.

İhracat veya ithalat stratejileri belirlemek için firmaların ihtiyaçlarına uygun planlar oluşturuyoruz. Bu stratejiler, ürün gamı, fiyatlandırma, dağıtım kanalları, pazarlama ve marka stratejileridir.